[center] [b] OOO Kimler Gelmiş
[img] http://www.resimbank.org/image-6F24_4B24C70E.gif [/ img]
Lütfen giriş yapınız, Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz ...[/ b] [/ center]
[center] [b] OOO Kimler Gelmiş
[img] http://www.resimbank.org/image-6F24_4B24C70E.gif [/ img]
Lütfen giriş yapınız, Yada Üye Olunuz!
Umarız Forumumuzda İyi vakit geçirirsiniz ...[/ b] [/ center]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
[GM]Shorty
Videoyu Gif Yapma(resimli anlatım) Ekran_10Videoyu Gif Yapma(resimli anlatım) Ekran_11Videoyu Gif Yapma(resimli anlatım) Ekran_10 
[GM]cAqaTAy-
Videoyu Gif Yapma(resimli anlatım) Ekran_10Videoyu Gif Yapma(resimli anlatım) Ekran_11Videoyu Gif Yapma(resimli anlatım) Ekran_10 
peder95
[GM]PiSLiCq
[GM]Sera
PsychotoxiC
Kuh3YL4N
iSThiSnA
_SOSMASTER_
FeaRLesS
En son konular
» Nick Değişim İstekleri
Videoyu Gif Yapma(resimli anlatım) EmptyPtsi Ocak 24, 2011 1:17 am tarafından PsychotoxiC

» SilkRoad GolD boT
Videoyu Gif Yapma(resimli anlatım) EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 11:02 pm tarafından [GM]Shorty

» Full Str Fire Blader & Full Str Force Blader [100 LVL]
Videoyu Gif Yapma(resimli anlatım) EmptyPaz Ağus. 29, 2010 11:18 pm tarafından peder95

» FORCE NUKER
Videoyu Gif Yapma(resimli anlatım) EmptyPaz Ağus. 29, 2010 11:13 pm tarafından peder95

» EĞLEN GÜL
Videoyu Gif Yapma(resimli anlatım) EmptySalı Ağus. 24, 2010 8:40 pm tarafından bayram178

» EGESRO DOWNLOAD
Videoyu Gif Yapma(resimli anlatım) EmptySalı Ağus. 24, 2010 8:23 pm tarafından sedat41

» Joymax Hesap Sahtekarlıklarıyla İlgili Bilgi
Videoyu Gif Yapma(resimli anlatım) EmptyC.tesi Ağus. 14, 2010 12:58 am tarafından peder95

» Dil Sorunu..
Videoyu Gif Yapma(resimli anlatım) EmptyPerş. Ağus. 12, 2010 8:21 pm tarafından peder95

» Bard Hakkında Bilgiler, Skilleri ve Açıklamaları [YENİ]
Videoyu Gif Yapma(resimli anlatım) EmptyPerş. Ağus. 12, 2010 8:18 pm tarafından peder95

» kOMEDİ
Videoyu Gif Yapma(resimli anlatım) EmptyPerş. Ağus. 12, 2010 8:07 pm tarafından peder95

Videoyu Gif Yapma(resimli anlatım)

YazarMesaj
[GM]Shorty
Admin
Admin
[GM]Shorty

Videoyu Gif Yapma(resimli anlatım) Empty
MesajKonu: Videoyu Gif Yapma(resimli anlatım)   Videoyu Gif Yapma(resimli anlatım) EmptyPaz Ara. 13, 2009 2:38 am

Bazen görüyordum hafiften karıncalı videodan kesilmiş hareketli resimler bunu nasıl yapıyorlar diye merak ederdim biraz araştırma yaptım ve buldum lafı uzatmadan konumuzgeçelim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bunlar Gerekli Proğramlar;

Open Video Converter;[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ulead Gif Animator;[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

sizde videolarınızı aynen bu şekilde gif resmi olarak forumlarda hatta msnde bile kullanabilirsiniz.yapmanız gereken aşağıda hazırladığım resimli dökümanı dikkatle okuyun yeter...

öncelikle resim yapacağımız parçayı klibimizden kesicez bunun için movie makerı kullanıcaz movie makerı açıp video al seçeneğiyle videomuzu açalım...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandirildi. Buraya Tıklayarak orjinal boyutunu görebilirsiniz.

videoyu aldıktan sonra klibimizde istediğimiz bölümü kesme butonuyla kesip ayrı bir klip haline getirelim...

ayırdığımız parçayı sürükleyerek aşağıdaki karelerin en başına taşıyoruz ve dosya seçeneğinden film dosyasını kaydet diyoruz ve movie makerla işimiz bitti...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Bu resim yeniden boyutlandirildi. Buraya Tıklayarak orjinal boyutunu görebilirsiniz.

open video converter programını açalım ve open videoya tıklayarak movie makerda hazırladığımız videoyu yükleyelim...

video yüklendikten sonra converte tıklıyoruz ve sorduğu soruya evet diyoruz 1-2 saniye içinde videoyu hazırlar c diskine bakın output diye bir dosya oluşacak dosya oluştuysa bu programıda kapatabilirsiniz...

şimdi ulead gif animator programını açıyotuz ve file dan open video ile hazırladığımız output dosyasını açıyoruz...

video yüklenince yine file dan save as deyip GIF File seçeneğiyle projemizi gif resmi olarak kaydediyoruz...

Resmimiz hazır artık yapmamız gereken tek şey resmimizi upload etmek.. gif resmini hazırlarken dikkat etmeniz gereken bir noktada videodan kestiğiniz parçanın uzun olmaması upload siteleri 1.5 mb tan büyük dosyaları yüklemiyor çünkü..Kolay gelsin...

https://egesro.forum.st

Videoyu Gif Yapma(resimli anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Videoyu montajladınızmı? hangi muzik koyacaksınız?Buyrun!
» Ayrıntılı Legend 4 Chine Tomb (Cave) Görevleri (Resimli)